جشنواره فروش استثثنایی توان افزا بهبود آغاز شد!۴۵ درصد تخفیف پلکانی، از روز ملی تا روز جهانی

alielya30

شرکت توان افزا بهبود همزمان با همایش بزرگداشت روز ملی فیزیوتراپی در برج میلاد، از جشنواره فروش استثنایی تجهیزات الکتروتراپی خود خبر داد.

                               

 

این جشنواره شامل محصولات اکتروتراپی برندهای Chungwoo کره ،Globus ایتالیا و EMS Physio  انگلستان می شود که از معتبرترین برندهای دنیا به شمار می آیند.

در این جشنواره، با هدف ایجاد فرصتی منحصر به فرد برای تجهیز کلینیک ها و فیزیوتراپیست های عزیز ایرانی به برترین تکنولوژی های روز دنیا، با بالاترین کیفیت خدمات و نازلترین قیمت ها،  و به مناسبت فاصله ۴۵ روزه بین دوم مردادماه روز ملی فیزیوتراپی در ایران و هفده شهریور روز جهانی فیزیوتراپی، ۴۵ درصد تخفیف بر روی این محصولات اعمال شد که در روزهای یکم، دوم، و سوم مردادماه ثابت بوده و پس از آن هر روز یک درصد از میزان تخفیف کاسته می شود.

بدین ترتیب جامعه محترم فیزیوتراپی ، می توانند در روزهای ابتدایی این جشنواره تجهیزات مورد نیاز خود را حتی ارزانتر از دستگاه های دست دوم ودستگاه های مشابه ایرانی تهیه کرده و ضمن به خدمت گرفتن مدرن ترین تکنولوژی روز دنیا، از یک سال گارانتی و خدمات پس از فروش بی نظیر این تجهیزات بهره مند شوند.

          

دفتر مرکزی

تهران، یوسف آباد، خیابان 64
پلاک 15، طبـقه 4، واحـد 12

 

اطلاعات تماس

تلفـن : 02188622820
ایمیل : info[AT]tavanafza[DOT]com

عضویت در خبرنامه

کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت توان افزا بهبود می‌باشد