جشن بزرگداشت روز ملی فیزیوتراپی در برج میلاد

alielya30

دوم مردادماه هر سال، به پاس همین روز در سال ١٣٧٨ که حق مسئولیت فنی مراکز فیزیوتراپی توسط جناب آقای دکتر فرهادی وزیر وقت بهداشت و درمان برای فیزیوتراپیستها به رسمیت شناخته شد، به عنوان روز ملی فیزیوتراپی گرامی داشته می شود.

فیزیوتراپی با دیدگاهی غیر تهاجمی، بیمارنگر، سلامت‌نگر و کل‌نگر رشته ای با گستره وسیع و حیطه حرفه ای منحصر به فرد به حساب می آید که در تمامی اختلالات حرکتی و حتی بیماری های قلبی و تنفسی، اثربخشی درمانی خود را نشان می دهد.

با شیوع بیماریهای اسکلتی عضلانی که ناشی از زندگی شهرنشینی، کم تحرکی، چاقی، افزایش پدیده سالمندی و کاهش فعالیتهای فیزیکی و ورزشی میباشد، نیاز به خدمات درمانی فیزیوتراپی که درمانهای غیرتهاجمی، موثر و محافظه کارانه ای تلقی میشوند، افزایش یافته است. و هم اکنون در ایران حدود هشت هزار فیزیوتراپیست مشغول به فعالیت و ارائه خدمت میباشند.

شرکت توان افزا بهبود همچون ربع قرن گذشته در کنار این جامعه پر تلاش با حمایت کردن از انجمن فیزیوتراپی در برگزاری جشنی به همین مناسبت در برج میلاد و برپایی جشنواره فروش استثنایی تخفیف ۴۵ درصدی، روز ملی تا روز جهانی فیزیوتراپی را جشن رفت.

 

دفتر مرکزی

تهران، یوسف آباد، خیابان 64
پلاک 15، طبـقه 4، واحـد 12

 

اطلاعات تماس

تلفـن : 02188622820
ایمیل : info[AT]tavanafza[DOT]com

عضویت در خبرنامه

کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت توان افزا بهبود می‌باشد