GLOBUS

۲۴ تیر ۱۳۹۶

 

GLOBUS – ایتالیا

 

یکی از بزرگترین تولیدکنندگان ایتالیایی در حوزه های:
– الکتروتراپی در فیزیوتراپی ، بخصوص دستگاه های حرفه ایی پرتابل
– دستگاه های زیبایی
– دستگاه های الکتروتراپی در حیطه فیزیوتراپی حیوانات
– دستگاه روباتیک ایزوکنتیک

GLOBUS    در تحریک الکتریکی حرفه ای و دیگر تجهیزات ورزشی برای بیش از ۲۰  سال در صدر بوده است. با شایستگی تکنولوژیکی و علمی، ارزیابی عملکردی بازار، تحرک الکتریکی و تجهیزات ورزشی برای مربیگری با عملکرد بالا  را ارائه می دهد.

GLOBUS ایتالیا در سال ۱۹۸۳ در بخش تحقیقاتی تاسیس شد که بتواند  از ارائه خدمات علمی برای مطالعه راه حل های مدرن و تکنولوژی برای ایجاد محصولات نوآورانه بیشتر حمایت کند. در سال ۲۰۰۶ Globus اداراتی را در ایالات متحده تاسیس کرد . تجربه به دست آمده اجازه می دهد محققین GLOBUS به تجزیه و تحلیل تمام مشکلات مربوط به تحرک الکتریکی در رشته های پزشکی، توانبخشی، ورزش و زیبایی، و همچنین در ماشین آلات برای مربیگری بپردازند. این تجزیه و تحلیل باعث می شود راه حل های برش لبه، محصول برتر را در دست مشتری قرار دهد.

GLOBUS  همکاری های مختلف و مهمی با موسسات دانشگاهی و پژوهشی در سراسر جهان وجود داشت،  این یک گواهی نامه برای درجه علمی شرکت بسیار مهم است و شرکت را ترغیب می کند که آن را ارتقا بخشد.

Shortware در تابش الکترومغناطیسی در فرکانس ۲-۱۰۰hz قرار می گیرد. در این فرکانس انرژی الکترومغناطیس در بدن تبدیل به انرژی گرمایی می شود که باعث ایجاد القای جریان  های دایره ای در بافت می شود و عایق جذب انرژی در بافت آسیب دیده می شود.

Swt غالبا در فرکانس ۱۲۷٫۱۲ mhz قرار میگیرد و طول موج آن نزدیک به ۱۱ متر است.

Swt به طور معمول در سطح تولید محتوای محسوس استفاد ه می شود  و در درمان ایجاد شده در رابطه با اثرات گرمایی است مانند افزایش پروسه ترمیم،کاهش درد و کاهش اسپاسم عضلات و افزایش تحرک بافتی و….

تفاوت عمده دیاترمی با سایر متدهای گرمایی ایجاد شده گرمای عمقی است. سایر روش های درمانی مثل اینفرارد و هات بگ یک گرمای سطحی ایجاد می کند در صورتی که در دیاترمی یک گرمایی در داخل بافت تولید می کند.

Palsed shortware diathermy  انرژی به حالت پالسی یا دسته ای به بدن می رساند .به طور معمول این پالس ها ۲۰-۴۰۰ ms طول می کشدو در فرکانس ۵۰-۸۰۰ تکرار می شوند .pswd در خیلی از شرایط مراحل اویه بهبودی  موثر است .در توان خروجی متوسط کمتر از ۵w درمان را در نواحی ای که دارای ایمپلنت ،زخم های دارای پانسمان و پلاتر ها و تخت ها با قابهای فلزی اعمال می شود.

دفتر مرکزی

تهران، یوسف آباد، خیابان 64
پلاک 15، طبـقه 4، واحـد 12

 

اطلاعات تماس

تلفـن : 02188622820
ایمیل : info[AT]tavanafza[DOT]com

عضویت در خبرنامه

کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت توان افزا بهبود می‌باشد